Kontakt oss

Høines Marking AS

info@hoines.no

Telefon: 51 81 15 70

Fax: 51 81 15 71

Adresse: Fabrikkveien 12, 4033 Stavanger

 

 

Våre Ansatte

Salg

Vidar Holvorsen

Arbeidsområde: Akershus

Telefon: 913 98 923

Epost: vidar@hoines.no

Per Erik Ringnes

Arbeidsområde: Oslo

Telefon: 913 98 926

Epost: per@hoines.no

Karina Andersson

Arbeidsområde: Østfold

Telefon: 990 11 675

Epost: karina@hoines.no

Erik Falang

Arbeidsområde: Buskerud

Telefon: 913 98 936

Epost: erik@hoines.no

Randulf Sirevåg

Arbeidsområde: Sandnes / Jæren

Telefon: 908 57 731

Epost: randulf@hoines.no

Kjetil Røisland

Arbeidsområde: Stavanger

Telefon: 990 90 322

Epost: selger1@hoines.no

Design / Oppsett

Stian Olderkjær

Arbeidsområde: Grafisk design

Telefon: 47 20 14 64

Epost: stian@hoines.no

Administrasjon

Øyvind Pettersen

Arbeidsområde: Daglig leder / Salg

Telefon: 90 09 30 35

Epost: op@hoines.no

Lars Høines

Arbeidsområde: Markedssjef / Produksjonsansvarlig

Telefon: 90 09 30 34

Epost: lars@hoines.no

Mai-Brit Pettersen

Arbeidsområde: Ordremottakk

Telefon: 51 81 15 70

Epost: post@hoines.no